Kraina Wikingów

Kraina Wikingów

Wkrocz w świat pełen przygód oraz wojen klanowych toczonych pomiędzy licznymi bractwami wikingów. Zwiedzaj krainę i stale pracuj nad rozwojem swojej postaci, walcz z innymi graczami, aby udowodnić im swą wyższość. Załóż własne bractwo, ściągnij do niego najwaleczniejszych wikingów z całej krainy, rozbuduj wszelkie dostępne budynki, które znacząco wpłyną na statystyki posiadanej przez ciebie postaci, oraz na statystyki wszystkich graczy należących do bractwa. Wspólnym wysiłkiem, będziecie w stanie zdobyć wystarczającą przewagę na innymi graczami, tak by bez obaw, kroczyć po wszystkich zakątkach mrocznej krainy wikingów.

Kraina Wikingów, podobnie jak wszelkie inne gry internetowe utrzymywane w konwencji RPG (role-playing game), wymaga od graczy stałego ulepszania posiadanych postaci. W produkcie firmy Looki, polega to przede wszystkim na opracowywaniu kolejnych umiejętności, niezbędnych do zakupu ekwipunku oraz inwestowaniu w budynki należące do bractwa. Dzięki nim, każdy członek bractwa dostaje dodatkowe, potężne bonusu do noszonego aktualnie sprzętu i ogólnie do posiadanych statystyk. Bycie samotnym wilkiem w okrutnym świecie wikingów, na dłuższą metę po prostu się nie opłaca. To też szczególny wyróżnik tej produkcji. Jak w żadnej innej grze, nasze powodzenie zależy od wspólnej kooperacji graczy, zaangażowanych w stały rozwój bractwa.

Tylko nieliczne gry internetowe, posiadają tak silnie akcenty skierowane na grę zespołową. Choć początkowo może to odstraszać, w dłuższej perspektywie czasu rodzi swoistego rodzaju więź pomiędzy graczami, tworzącymi unikalna wirtualną społeczność. Na czym ogólnie polega sama gra? Podstawowa kwestia to już wspomniany rozwój postaci oraz budowa silnego bractwa. Jak możemy jednak osiągnąć ten cel? Po pierwsze, środki na rozwój zdobywamy przez pracę przy budowie łodzi. Po drugie, poprzez łupienie innych wikingów na arenie. W każdej wiosce znajduje się arena, na której możemy znaleźć graczy gotowych do walki. Sukces w walce, zależeć będzie od posiadanych umiejętności oraz sprzętu, jakim aktualnie dysponujemy. Olbrzymie znaczenie mają również wspomniane budynki, które zdołało już postawić nasze bractwo.

Kraina Wikingów to gra skierowana przede wszystkim do osób, które nie chcą tracić całych dni na pilnowanie swojego konta. Dla efektywnej rozgrywki, oczywiście warto częściej odwiedzać stronę z grą, ale nic złego nam się nie stanie, jeśli zapomnimy o logowaniu nawet przez kilka kolejnych dni. To także gra, w której doskonale poczują się wszystkie osoby, ceniące współpracę. Dzięki owej współpracy, Kraina Wikingów, jest produktem naprawdę wyjątkowym.