Skyrama

skyrama

Lubisz wszelkiego typu gry o zarządzaniu, planowaniu działań i przygotowywaniu się do dalszej ekspansji? Skorzystaj z możliwości bezpłatnej gry online i wypróbuj swoje siły jako menadżer prężnie rozwijającego się lotniska. Skyrama, tak jak inne gry internetowe tego typu, stawia na ciągły rozwój, doskonalenie i stałą ekspansję. Startujesz z poziomu niewielkiego portu lotniczego, z którego korzystają nieliczni pasażerowie. Lotniska, notującego małe obroty i obsługującego niewielki, raczej lokalny ruch lotniczy.

Dzięki twojej wprawnej ręce i umiejętnemu zarządzaniu, port lotniczy który otrzymałeś na początku rozgrywki, rozwinie się do niespotykanych rozmiarów, stale zwiększając wielkość lotniczych przewozów, zarówno tych pasażerskich, jaki i tych towarowych. Pasażerowie zadowoleni z dobrej obsługi oraz odpowiednio rozbudowanej infrastruktury wokół-lotniskowej, chętniej skorzystają z twoich usług. Zwiększaj ruch lotniczy, otwieraj nowe trasy przelotów oraz powiększaj swoją podniebną flotę, uzupełniając ją o coraz to nowsze, większe i szybsze samoloty. Dzięki temu będziesz piąć się po szczeblach hierarchii i rankingów, oceniających postępy poszczególnych graczy.

W Skyrama liczy się nie tylko efektywne zarządzanie ruchem lotniczym i obsługą samego lotniska, ale również umiejętność sprawnej kooperacji pomiędzy poszczególnymi graczami. Współpraca z innymi uczestnikami zabawy po prostu się opłaca. Ustalanie wzajemnych połączeń lotniczych czy przesyłanie jednego z wielu rodzajów towarów to czysty zysk dla obu stron uczestniczących w takiej wymianie.

Gra charakteryzuje się bardzo atrakcyjną dla oka, niezwykle kolorową grafiką oraz ciekawymi efektami dźwiękowymi. Potrafi wciągnąć bez reszty. Do czego przyznają się tysiące graczy, już uczestniczących w zabawie. Rozbudowane parametry rozgrywki, a także zróżnicowane możliwości zarabiania pieniędzy, niezbędnych do przeprowadzania kolejnych inwestycji, czynią ze Skyramy produkt wyjątkowy. Choć istnieją inne gry internetowe o równie ciekawej i rozbudowanej strukturze zarządzania, to jednak w swojej kategorii, Skyrama nie ma żadnej konkurencji, stanowiąc doskonały sposób na ciekawe spożytkowanie swojego czasu wolnego. Gra z pewnością przypadnie do gustu nie tylko fanom lotnictwa, ale także wszystkim, ceniącym wartościową, pobudzającą umysł rozrywkę.